Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ambar Phebo dla kobiet i mężczyzn

Ambar Phebo dla kobiet i mężczyzn

Ambar marki Phebo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambar został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są plumeria, ambra i kwiat wanilii; nutami bazy są piżmo, labdanum, paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Cytryna Bergamotka

Plumeria Ambra Kwiat wanilii

Piżmo Labdanum Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambar by Phebo.

Ambar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phebo Ambar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phebo Ambar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambar marki Phebo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambar marki Phebo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Magie (La Collection Fragrances) Celine Dion Enchanting Lancetti Etre Special Edition III Yves Saint Laurent Baiser de Cinema Bijan Bijan Caron Royal Bain de Caron Floris Zinnia Amouage Ubar Montana Parfum de Femme Jacomo Anthracite Benefit So Hooked on Carmella Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise