Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Água de Neroli Phebo dla kobiet i mężczyzn

Água de Neroli Phebo dla kobiet i mężczyzn

Água de Neroli Phebo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Água de Neroli Phebo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Água de Neroli Phebo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Água de Neroli marki Phebo to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Água de Neroli został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, sycylijska cytryna, włoska mandarynka i liście cytrusów; nutami serca są zielona herbata i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe, fasolka tonka i ambra.

Bergamotka Sycylijska cytryna Włoska mandarynka Liście cytrusów

Zielona herbata Jaśmin

Piżmo Drzewo gwajakowe Fasolka tonka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Água de Neroli by Phebo.

Água de Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phebo Água de Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phebo Água de Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Água de Neroli marki Phebo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Água de Neroli marki Phebo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
HRH Princess Elizabeth Jelisaveta Penhaligon`s Castile Miller Harris Citron Citron Philosophy Lemon Myrurgia 1916 L`Erbolario Citrus O Boticario Acqua Fresca Jalaine Citrus Dream Smell Bent Lemon Cowboy Caswell Massey Pomegranate Sprezzatura 768 Аrs Amandi Acqua di Genova Fontana di Trevi XII