Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Tabac Rouge Phaedon dla kobiet i mężczyzn

miodowy
cynamonowy
Tabac Rouge Phaedon dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tabac Rouge marki Phaedon to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tabac Rouge został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne-Cecile Douveghan. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, cynamon, miód, piżmo, nuty pudrowe i benzoes.

Imbir Cynamon Miód Piżmo Nuty pudrowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabac Rouge by Phaedon.

Tobacco Vanille

Tabac Rouge Recenzje Perfum

Maniek
Maniek

Bardzo lubię ten zapach (w sumie lubię wszystkie w tym klimacie). Podobny jest do Tobacco Vanille Forda, aczkolwiek nie jest to jego klon. Podstawowa różnica, która jako pierwsza "rzuca się w oczy" (a raczej nos) to słodycz: w Tabac Rouge jest lżejsza miodowa, natomiast w Tobacco Vanille cięższa waniliowa.
Bardzo dobre, naturalnie pachnące zimowe pachnidło, o monstrualnej trwałości i świetnej projekcji.

Blair Witch
Blair Witch

Cudowny , bardzo gęsty i niesamówicie otulający zapach .Otwarcie zapachu to ulepna słodycz miodu ( pewnikiem cały słoik) + spora łyżeczka wiśniowej tabaki doprawiona sztypą cynamonu i wanili . Podobieństwo do słynnej waniliowej tabaki Tomka Forda dość spore. Tabac Rouge to zdecydowanie zimowa bestia , nie wyobrażam sobie noszenia tych perfum latem , chyba nikt normalny nie zniesie tak esencjonalnej dawki słodyczy .... Trwałość i projekcja zapachu na najwyższym możliwym poziomie.

Prorok
Prorok

Mocna rzecz. Bardzo mocna . Zdecydowanie niszowa , niezwykle gęsta i zawiesista kompozycja. Tony tytoniu utopione w miodzie i egzotycznych przyprawach . Tak w skrócie opisałbym zapach. Pachnie jak w jakiejs palarni tytoniu w centrum Ankary. Tytaniczna trwalość i projekcja. 3 spraye to absolutne maximum . Jak dla mnie zapach zdecydowanie męski . Dla wyrobionej zapachowo i dojrzałej wiekowo klienteli , co najmniej + 30 . Na pewno odstraszy przecietnego klienta mainstreamowej perfumerii . Idealnie odnalazłby się w klubie dla gentlemanów ćmiących cygara i sączących słodową whisky przy wtórze drewienek skwierczących w kominku . Bardzo podobny do Tobaco Vanille Toma Forda - zwłaszcza w pierwszej fazie . Zapach zdecydownie jesienno-zimowy . Na pewno wyrózni z tłumu każdego użytkownika.Czuć bardzo wysoką jakośc użytych składników . Bardzo naturalnie pachnacy , bez natrętnej chemii . Wysoka sztuka perfumeryjna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phaedon Tabac Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phaedon Tabac Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabac Rouge marki Phaedon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabac Rouge marki Phaedon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Frapin 1270 Nasomatto Black Afgano Amouage Jubilation for Men M. Micallef Gaiac Tom Ford Tobacco Vanille Hermes Hermessence Ambre Narguile Montale Intense Cafe By Kilian Back to Black Serge Lutens Chergui Creed Aventus Viktor&Rolf Spicebomb Amouage Interlude Man Frederic Malle Musc Ravageur Piotr Czarnecki Sensei Montale Dark Aoud Montale Full Incense Hermes Elixir des Merveilles Yves Saint Laurent M7 Mauboussin Histoire d`Eau