Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Black Vetiver Phaedon dla kobiet i mężczyzn

Black Vetiver Phaedon dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Black Vetiver Phaedon dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Black Vetiver marki Phaedon to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Black Vetiver został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, cytryna i pieprz.

Wetyweria Cytryna Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Vetiver by Phaedon.

Vetiver

Black Vetiver Recenzje Perfum

Black Vetiver by Phaedon 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Phaedon Black Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Phaedon Black Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Vetiver marki Phaedon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Vetiver marki Phaedon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Joop! Jump Giorgio Beverly Hills Wings for Men Perry Ellis Portfolio Elite for Men Perry Ellis Portfolio for Men Sean John Unforgivable Multi Platinum Azzaro Cockpit La Perla GrigioPerla HEDO Etienne Aigner Aigner pour Homme Tauer Perfumes 04 Reverie au Jardin True Religion True Religion Men Ben Sherman 2TONE CnR Create Taurus for Men