Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Imperial White Peter Jacobs Parfum dla kobiet

Imperial White Peter Jacobs Parfum dla kobiet

Imperial White marki Peter Jacobs Parfum to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Imperial White został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Peter Jacobs. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, pomarańcza, bergamotka, paczula, wetyweria i jaśmin.

Róża Pomarańcza Bergamotka Paczula Wetyweria Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imperial White by Peter Jacobs Parfum.

Imperial White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Peter Jacobs Parfum Imperial White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Peter Jacobs Parfum Imperial White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imperial White marki Peter Jacobs Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imperial White marki Peter Jacobs Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oscar de la Renta Intrusion Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Lulu Castagnette Lulu Rose B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Moschino Cheap & Chic Light Clouds Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin Anya`s Garden Star Flower Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Stacked Style Como Crema Giorgio Valenti One O One Experience Molinard 1849 Collection Iles D'Or