Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Scarlet Peter Andre dla kobiet

Scarlet Peter Andre dla kobiet

Scarlet Peter Andre dla kobiet Zdjęcia Scarlet Peter Andre dla kobiet Zdjęcia Scarlet Peter Andre dla kobiet Zdjęcia Scarlet Peter Andre dla kobiet Zdjęcia

Scarlet marki Peter Andre to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Scarlet został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, pomarańcza i magnolia; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są migdał i wanilia.

Czarna porzeczka Pomarańcza Magnolia

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Migdał Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Scarlet by Peter Andre.

Scarlet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Peter Andre Scarlet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Peter Andre Scarlet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Scarlet marki Peter Andre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Scarlet marki Peter Andre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Avon Shine Annick Goutal Le Jasmin Liz Claiborne Curve Soul Sergio Tacchini Stile Donna Giorgio Armani Summer Mania Femme Mary Kay Tribute for Women Pacifica Malibu Lemon Blossom Marc Jacobs Biscotti Splash M. Micallef Ananda Rifat Ozbek Ozbek 1001 Adrien Arpel Adri Essence