Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Reserve for Men Perry Ellis dla mężczyzn

Reserve for Men Perry Ellis dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Reserve for Men marki Perry Ellis to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Reserve for Men został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są jagody jałowca, lawenda, grejpfrut, bergamotka i geranium; nutami serca są estragon, biały goździk, kminek, szałwia i czarna róża; nutami bazy są egzotyczne drzewa, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i mech dębowy.

Jagody jałowca Lawenda Grejpfrut Bergamotka Geranium

Estragon Biały goździk Kminek Szałwia Czarna róża

Egzotyczne drzewa Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reserve for Men by Perry Ellis.

Reserve for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Reserve for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Reserve for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reserve for Men marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reserve for Men marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Hugo Boss Boss Selection Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Azzaro Azzaro pour Homme Cerruti Cerruti Pour Homme Alviero Martini Geo Uomo Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Michael Kors Michael for Men Cartier Roadster Geo. F. Trumper Skye Joop! Wolfgang Joop Freigeist Mexx Perspective Man Hugo Boss Boss Sport