Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Portfolio for Men Perry Ellis dla mężczyzn

Portfolio for Men Perry Ellis dla mężczyzn

Miałem: 1

Portfolio for Men marki Perry Ellis to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Portfolio for Men został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Loc Dong. Nutami głowy są kolendra i gruszka; nutami serca są lawenda, bazylia i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Kolendra Gruszka

Lawenda Bazylia Kardamon

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Portfolio for Men by Perry Ellis.

Portfolio for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Portfolio for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Portfolio for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Portfolio for Men marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Portfolio for Men marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Bill Blass Amazing for Men Perry Ellis Portfolio Elite for Men Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Weil Weil Pour Homme Lancome Hypnose Homme Cologne True Religion True Religion Men Loewe Loewe Pour Homme Creed Royal Scottish Lavender FCUK FCUK Connect Him Luciano Soprani 2 Detaille Par 4 Jeanne Arthes Extreme Limit Rock