Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Portfolio Green for Men Perry Ellis dla mężczyzn

Portfolio Green for Men Perry Ellis dla mężczyzn

Portfolio Green for Men marki Perry Ellis to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Portfolio Green for Men został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są lima, jabłko, neroli i bergamotka; nutami serca są drzewo tekowe, paczula i róża; nutami bazy są labdanum, piżmo i wanilia.

Lima Jabłko Neroli Bergamotka

Drzewo tekowe Paczula Róża

Labdanum Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Portfolio Green for Men by Perry Ellis.

Portfolio Green for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Portfolio Green for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Portfolio Green for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Portfolio Green for Men marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Portfolio Green for Men marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Sport Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Benetton B. United Man Collistar Benessere Diptyque L'eau des Hesperides Aramis New West for Him Odori Tabacco Alain Delon Alain Delon Pour Homme Creative Universe Beth Terry Vita Demeter Fragrance Black Russian Liz Earle Botanical Essence No.1 Ann Taylor Chic