Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Portfolio Elite for Men Perry Ellis dla mężczyzn

Portfolio Elite for Men Perry Ellis dla mężczyzn

ziołowy
Portfolio Elite for Men Perry Ellis dla mężczyzn Zdjęcia

Portfolio Elite for Men marki Perry Ellis to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Portfolio Elite for Men został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Loc Dong. Nutami głowy są dzięgiel, biała porzeczka i jabłko; nutami serca są kminek, konwalia, geranium i kardamon; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Dzięgiel Biała porzeczka Jabłko

Kminek Konwalia Geranium Kardamon

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Portfolio Elite for Men by Perry Ellis.

Portfolio Elite for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Portfolio Elite for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Portfolio Elite for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Portfolio Elite for Men marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Portfolio Elite for Men marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Creed Tabarome Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Giorgio Armani Emporio Remix for Him Liz Claiborne Curve Soul for Men Lancetti Lancetti Homme Krizia Krizia Uomo Istinto Givenchy Insence Ultramarine Hawaii La Perla GrigioPerla HEDO Erox Realm Men Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Perry Ellis Reserve for Men Vicky Tiel Ulysse