Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Perry Woman Perry Ellis dla kobiet

Perry Woman Perry Ellis dla kobiet

Perry Woman marki Perry Ellis to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Perry Woman został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są orchidea, bergamotka i lilia wodna; nutami serca są tuberoza, różowy lotos, jaśmin, lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, korzeń irysa i wetyweria.

Orchidea Bergamotka Lilia wodna

Tuberoza Różowy lotos Jaśmin Lotos Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Korzeń irysa Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perry Woman by Perry Ellis.

Perry Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Perry Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Perry Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perry Woman marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perry Woman marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Annayake Pour Elle Stella Cadente Miss Me Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Eau Jeune Orange Riviera Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Katie Price aka Jordan Besotted Molinard Les Fleurs: Rose MAC MAC Creation Hue Burberry Burberry Summer for Women 2010 Carven Eau Vive Farmacia SS. Annunziata Takis O Boticario Floratta Emerald