Marki » N-Q » « Grupy

Perry Ellis m Perry Ellis dla mężczyzn

Perry Ellis m Perry Ellis dla mężczyzn

cynamonowy
lekko korzenny

Perry Ellis m marki Perry Ellis to perfumy dla mężczyzn. Perry Ellis m został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty i bergamotka; nutami serca są cynamon, jodła balsamiczna i szałwia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, drzewo kaszmirowe, wetyweria i białe piżmo.

Anyż gwiazdkowaty Bergamotka

Cynamon Jodła balsamiczna Szałwia

Fasolka tonka Wanilia Drzewo kaszmirowe Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perry Ellis m by Perry Ellis.

Allure Pour Homme

Perry Ellis m Recenzje Perfum

Perry Ellis m by Perry Ellis 3.40 out of 5 based on 5 ratings and 0 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Perry Ellis m, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Perry Ellis m, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perry Ellis m marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perry Ellis m marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

ScentStory 24 Gold Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci Pour Homme II Creed Aventus Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Alfred Dunhill Icon S.T. Dupont Passenger for Men Bentley Bentley For Men Absolute Tom Ford Neroli Portofino Oriflame Sir Avebury Cartier Declaration d'Un Soir Guerlain Heritage Eau de Toilette Moschino Uomo? Thierry Mugler A*Men Pure Havane Creed Green Irish Tweed Montale Red Vetyver Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Ralph Lauren Polo Bentley Bentley for Men Kenzo Kenzo pour Homme