Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Perry Ellis f Perry Ellis dla kobiet

Perry Ellis f Perry Ellis dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Perry Ellis f marki Perry Ellis to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perry Ellis f został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lilia, bluszcz i róża; nutami serca są gardenia i różowa piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cynamon i piżmo.

Lilia Bluszcz Róża

Gardenia Różowa piwonia

Drzewo sandałowe Cynamon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perry Ellis f by Perry Ellis.

Perry Ellis f Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Perry Ellis f, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Perry Ellis f, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perry Ellis f marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perry Ellis f marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Estée Lauder Beyond Paradise Chopard Wish Turquoise Diamond Lalique Tendre Kiss Bijan DNA Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Michael Kors Island Bermuda Bob Mackie Perhaps Calvin Klein Eternity Summer 2009 The Body Shop Moroccan Rose Kendall Hart Charm! All My Children Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition