Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Perry Ellis f Perry Ellis dla kobiet

Perry Ellis f Perry Ellis dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Perry Ellis f marki Perry Ellis to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perry Ellis f został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lilia, bluszcz i róża; nutami serca są gardenia i różowa piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cynamon i piżmo.

Lilia Bluszcz Róża

Gardenia Różowa piwonia

Drzewo sandałowe Cynamon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perry Ellis f by Perry Ellis.

Perry Ellis f Recenzje Perfum

32.99 USD
Perry Ellis F by Perry Ellis Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Perry Ellis F by Perry Ellis Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
36.99 USD
Perry Ellis F by Perry Ellis Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Lotion 3 oz Bath And Shower Gel 3 oz eau de Parfum Spray .25 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Perry Ellis f, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Perry Ellis f, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perry Ellis f marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perry Ellis f marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle Giorgio Beverly Hills Giorgio Oriflame Freya Lancome Cyclades Yardley Magnolia Mango Mango Tattoo Coty Sand & Sable Shu Uemura Fleur de Rose Creed Fantasia de Fleurs Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Avon Candid American Beauty Beloved Red Rose