Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Perry Ellis Perry Ellis dla mężczyzn

Perry Ellis Perry Ellis dla mężczyzn

Perry Ellis Perry Ellis dla mężczyzn Zdjęcia Perry Ellis Perry Ellis dla mężczyzn Zdjęcia

Perry Ellis marki Perry Ellis to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Perry Ellis został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, kardamon, kolendra i szałwia muszkatołowa; nutami serca są jodła, mięta, cedr i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech, fasolka tonka, ambra i piżmo.

Gorzka pomarańcza Kardamon Kolendra Szałwia muszkatołowa

Jodła Mięta Cedr Lawenda

Drzewo sandałowe Paczula Mech Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perry Ellis by Perry Ellis.

Bleu de Chanel

Perry Ellis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Perry Ellis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Perry Ellis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perry Ellis marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perry Ellis marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Aramis Havana Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl L`Erbolario Spezie Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Annayake Miyabi Man Smell Bent Horny Little Devil Calvin Klein ck IN2U Heat Him Sage Machado Amber Giorgio Valenti P.U.R.E. Yves Rocher Eryo Segreti di Lucca Boheme