Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Perry Black for Her Perry Ellis dla kobiet

Perry Black for Her Perry Ellis dla kobiet

tuberozowy

Perry Black for Her marki Perry Ellis to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, tuberoza, róża, , nuty drzewne, jaśmin, pralina i piżmo.

Gardenia Tuberoza Róża Nuty drzewne Jaśmin Pralina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perry Black for Her by Perry Ellis.

Miss Varens Fashion

Perry Black for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis Perry Black for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis Perry Black for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perry Black for Her marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perry Black for Her marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle So Magic! Christian Lacroix Christian Lacroix Gres Cabotine Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Creed Tubereuse Indiana Charles of the Ritz Enjoli Jardin de France Lavande biehl parfumkunstwerke al01 Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia M. Micallef Ananda Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture