Marki » N-Q » « Grupy

360° White for Men Perry Ellis dla mężczyzn

360° White for Men Perry Ellis dla mężczyzn

360° White for Men marki Perry Ellis to perfumy dla mężczyzn. 360° White for Men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są lima, bergamotka i kardamon; nutami serca są kwiat pomarańczy, korzeń irysa i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, cedr i białe piżmo.

Lima Bergamotka Kardamon

Kwiat pomarańczy Korzeń irysa Konwalia

Fasolka tonka Wanilia Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 360° White for Men by Perry Ellis.

Africa

360° White for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis 360° White for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis 360° White for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 360° White for Men marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 360° White for Men marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver City Beach Men XOXO XOXO Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Fragrance 2008 Revlon Head Over Heels Mandarina Duck Pure Black Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Demeter Fragrance Rain LR Leona Lewis Esprit Imagine for Him Novae Plus Shinny Violet Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Men Masaki Matsushima Masaki Shiro