Marki » N-Q » « Grupy

360° White for Men Perry Ellis dla mężczyzn

360° White for Men Perry Ellis dla mężczyzn

360° White for Men marki Perry Ellis to perfumy dla mężczyzn. 360° White for Men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są lima, bergamotka i kardamon; nutami serca są kwiat pomarańczy, korzeń irysa i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, cedr i białe piżmo.

Lima Bergamotka Kardamon

Kwiat pomarańczy Korzeń irysa Konwalia

Fasolka tonka Wanilia Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 360° White for Men by Perry Ellis.

Africa

360° White for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis 360° White for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis 360° White for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 360° White for Men marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 360° White for Men marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Santalum Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition Tremendous Tremendous Van Gils His Aura by Night Harald Gloockler Pompoos With Love for Men Demeter Fragrance Rain Demeter Fragrance Bonfire Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink Ferrari Scuderia Ferrari Cadillac Cadillac Women Amouage The Library Collection Opus IV