Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

360° White Perry Ellis dla kobiet

360° White Perry Ellis dla kobiet

360° White marki Perry Ellis to kwiatowe perfumy dla kobiet. 360° White został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są zielona mandarynka i papryka; nutami serca są kwiat pomarańczy i orchidea; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Zielona mandarynka Papryka

Kwiat pomarańczy Orchidea

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 360° White by Perry Ellis.

360° White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis 360° White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis 360° White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 360° White marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 360° White marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Air-Val International Disney Minnie Liz Claiborne Bora Bora Exotic Serge Lutens Tubereuse Criminelle Faconnable Faconnable Femme Jar Parfums Jardenia Smell Bent 2010 Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3 TerraNova Plumeria Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur Gianni Campagna Gelsomino Sanctuary Black Iris & Peony