Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

360° Blue Perry Ellis dla kobiet

360° Blue Perry Ellis dla kobiet

360° Blue marki Perry Ellis to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są piwonia, mandarynka, liść czarnej porzeczki i liść fiołka; nutami serca są frezja, mimoza, konwalia, róża i narcyz; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Piwonia Mandarynka Liść czarnej porzeczki Liść fiołka

Frezja Mimoza Konwalia Róża Narcyz

Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 360° Blue by Perry Ellis.

360° Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis 360° Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis 360° Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 360° Blue marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 360° Blue marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Absolue Alfred Sung Bai Estée Lauder Emerald Dream Pupa Very Flower Iris Prada Infusion de Fleur d'Oranger B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Calypso Christiane Celle Calypso Violette The Body Shop Love ETC REN Rosa Maya Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette By Kilian Love and Tears