Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

360° Blue Perry Ellis dla kobiet

360° Blue Perry Ellis dla kobiet

360° Blue marki Perry Ellis to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są piwonia, mandarynka, liść czarnej porzeczki i liść fiołka; nutami serca są frezja, mimoza, konwalia, róża i narcyz; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Piwonia Mandarynka Liść czarnej porzeczki Liść fiołka

Frezja Mimoza Konwalia Róża Narcyz

Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 360° Blue by Perry Ellis.

360° Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis 360° Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis 360° Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 360° Blue marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 360° Blue marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Verino VV Rose Jacomo Silences Purple Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Krizia Moods by Krizia Donna Etro Benetroessere Relent Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Lorenzo Villoresi Donna Hugo Boss Boss Orange Oriflame Visions Casual Cutie DSH Perfumes Mother of the Bride Caswell Massey Gardenia Fiorucci Pin Up I M Sensual