Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Rose de Taif Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Rose de Taif Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Rose de Taif marki Perris Monte Carlo to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose de Taif został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Luca Maffei. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, cytryna i geranium; nutą serca jest róża z taif; nutami bazy są róża damasceńska i piżmo.

Gałka muszkatołowa Cytryna Geranium

Róża z Taif

Róża damasceńska Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose de Taif by Perris Monte Carlo.

Miss Charming

Rose de Taif Recenzje Perfum

Anaita
Anaita

Zaczyna się z lekka cytrusowo a potem czuć już tylko różę - jak dla mnie w wersji sautee... Przy przeprowadzce znalazłam fiolkę olejku różanego przywiezionego kiedyś z Bułgarii - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Rose de Taif to nieco bardziej luksusowa wersja tego zapachu (niestety niuanse pomiędzy różą z Taif a bułgarską są dla mnie w większości niewyczuwalne więc proszę wybaczcie mą ignorację:-) Podsumowując, zapach bardzo ładny, jedna z najczystszych wersji róży jaką dane było mi poznać ...ale czegoś mi tu jednak brakuje by uznać ją za różę idealną...

Pachnie jak różane olejki z PRL, bardzo metaliczna róża, w połączeniu z wytrawnym geranium. Szkoda, że nie ma tutaj choć odrobiny piżma lub pudru – czegoś co trochę zmiękczyłoby ten zapach, bo w tej formie jest dla mnie stanowczo zbyt ostry.

Melitele
Melitele

Bardzo silny, esencjonalny aromat. Przypomina mi zapach świeżo ściętych róż zebranych w ogromny, cudowny bukiet. Róża dominuje do tego stopnia, że praktycznie niewyczuwalne są pozostałe składniki. Całość bardzo trwała.

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo piekny zapach. zachwyciłam się nim.Zauważylam, że jeśli w skladzie jest róża damasceńska to ja będe zachwycona i tak jest tym razem. Dla wielbicieli róży oczywiście bo jest to kolejna wariacja na JEJ temat:-). Podoba mi się flakon, trwałośc i projekcja.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perris Monte Carlo Rose de Taif, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perris Monte Carlo Rose de Taif, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose de Taif marki Perris Monte Carlo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose de Taif marki Perris Monte Carlo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bond No 9 Perfumista Avenue Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Nasomatto Pardon Guerlain Teazzurra Benefit See & Be Seen Sasha Serge Lutens L'Eau Froide Rouge Bunny Rouge Embers Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Yves Saint Laurent Baby Doll Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Andrea Maack Craft Avon Perle Noire Il Profvmo Fleur de Bambu Montale Dark Purple Eisenberg Eau Fraiche Lancome L’Autre Oud Rasasi Sonia SoOud Ilham