Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Nosy Be Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 2

kakaowy

Patchouli Nosy Be marki Perris Monte Carlo to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Patchouli Nosy Be został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są paczula i różowy pieprz; nutami serca są kakao i labdanum; nutami bazy są paczula, wanilia, cedr i drzewo sandałowe.

Paczula Różowy pieprz

Kakao Labdanum

Paczula Wanilia Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Nosy Be by Perris Monte Carlo.

Patchouli Nosy Be Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perris Monte Carlo Patchouli Nosy Be, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Nosy Be marki Perris Monte Carlo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Nosy Be marki Perris Monte Carlo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona El Born Mancera Aoud Café Nasomatto Black Afgano Amouage Interlude Woman Montale Dark Aoud Profumum Roma Battito d`Ali Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Les Liquides Imaginaires Fortis Carner Barcelona Cuirs Hermes Le Jardin de Monsieur Li Eutopie No 3 Rance 1795 Hortense Amouage Honour Woman Montale Aoud Leather Eau D`Italie Baume du Doge Montale Honey Aoud Profumum Roma Arso Amouage Amouage Epic Man Montale Full Incense