Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Musk Extreme Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Musk Extreme Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Musk Extreme marki Perris Monte Carlo to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Musk Extreme został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża i goździk (roślina); nutami bazy są ambra, piżmo, irys, wanilia i kumaryna.

Bergamotka

Jaśmin Róża Goździk (roślina)

Ambra Piżmo Irys Wanilia Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musk Extreme by Perris Monte Carlo.

Musk Extreme Recenzje Perfum

amanda
amanda

Nie sposób się nie zgodzić z opinią poniżej.
To zwykłe toaletowe mydełko.
Nie powiem,nie najgorsze,nawet przyjemny lekko odświeżający zapach.
Lecz zupełnie jednostajne,płaskie.Czegoś tu zabrakło.
Zapach bardzo eteryczny.Projekcja porażająco mała , strach myśleć o trwałości.

Zwykłe, białe, mydlane piżmo, do tego nietrwałe. Szkoda czasu – podobny efekt można uzyskać choćby przy pomocy White Musk Tesori d' Oriente i do tego kilka razy taniej.

Musk Extreme by Perris Monte Carlo 4.67 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perris Monte Carlo Musk Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perris Monte Carlo Musk Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musk Extreme marki Perris Monte Carlo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musk Extreme marki Perris Monte Carlo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Calvin Klein Eternity Purple Orchid Jil Sander Style Alviero Martini GeoBlack Woman Michael Kors Island Capri The Body Shop Rougeberry Clean Clean Baby Girl Sonoma Scent Studio Wood Violet Ella Mikao Yujin Feroce Diptyque Vetyverio Salvador Dali ITISLOVE Intense Niven Morgan Gold Scent