Marki » N-Q » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Essence de Patchouli Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Essence de Patchouli Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Essence de Patchouli marki Perris Monte Carlo to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Essence de Patchouli został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są róża i geranium; nutą serca jest irys; nutami bazy są cedr, drzewo gwajakowe, paczula, piżmo, labdanum i kumaryna.

Róża Geranium

Irys

Cedr Drzewo gwajakowe Paczula Piżmo Labdanum Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence de Patchouli by Perris Monte Carlo.

Essence de Patchouli

Essence de Patchouli Recenzje Perfum

Paczuli nie wyczuwam w nim prawie wcale – poza ziemisto – piwnicznym początkiem, który szybko przeistacza się w dość dziwną irysowo – piżmową mieszankę. Całość jest pudrowa i miękka, ale jednocześnie dość sztuczna i męcząca.

blueberry
blueberry

Muszę przyznać, że jako fanka paczuli w perfumach pokładałam ogromne nadzieje w propozycji Perris, niestety nie skończyło się u mnie miłością.
Nie ma tu tej miękkości i słodyczy z piwniczno-ziemistymi akcentami, których połączenie uwielbiam w paczulowcach. Jest za to bardzo sucho i wytwornie. Perfumy układają się na mnie niezwykle pudrowo (irys!) i pyliście - paczula zdaje się została "sproszkowana". W efekcie uzyskano efekt lekko szorstkiej faktury zamszu lub weluru. Zapach nie jest na mnie słodki, tylko właśnie bardziej żywiczno-gorzki i niezwykle aromatyczny. Przyszło mi też od razu do głowy "geranium cioci Marysi", o którym kiedyś wspominał Roq przy okazji innego zapachu. Dla mnie takie ciocine geranium zamknięto właśnie w PMC Essence de Patchouli i choć lubię tę nutę, to tu mam wrażenie, że jest go zbyt dużo i wspólnie z irysem chcą zdominować paczulę, nie pozwalając jej w pełni rozwinąć skrzydeł.
Doceniam elegancję kompozycji, ale nie pasujemy do siebie. Niech cieszy innych, zwłaszcza że trwałość i lotność tych perfum jest naprawdę imponująca, tak że wydają się warte swojej ceny!

Savanoja
Savanoja

Zakochałam się w tej kompozycji. Jest na mnie miękka i aksamitnie słodka. Nie potrafię rozebrać tego zapachu. Orient w tym wydaniu to smakołyk, słodycz ale pozbawiona ulepu. Chciałabym by zapach ten trwał wiecznie i nawet nie muszę bardzo chcieć, bo jest bardzo trwały i wszędobylski! Lekko drzewny i żywiczny, balsamiczny zapach. Bardzo zaskoczyła mnie ta złagodzona paczula. Dotychczas znałam i lubiłam jej inną twarz - ostrą, ziemistą. A tu.... słodka błogość.
Pachnę ja, pachnie moja torebka, telefon, portfel. A to tylko dlatego, że jeden mały blotterek leżał w środku.
Ach... jak mi miło.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perris Monte Carlo Essence de Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perris Monte Carlo Essence de Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence de Patchouli marki Perris Monte Carlo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence de Patchouli marki Perris Monte Carlo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Parfum d`Empire Ambre Russe Profumum Roma Battito d`Ali Christian Dior Fahrenheit Absolute Perris Monte Carlo Bois d‘Oud Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Guerlain Encens Mythique D'Orient Amouage Amouage Lyric Woman Guerlain Mahora Frederic Malle Musc Ravageur Lalique Encre Noire Pour Elle Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Chergui Bond No 9 So New York Bond No 9 New York Oud Lorenzo Villoresi Alamut Baldessarini Strictly Private Montale Black Musk Nasomatto Pardon Keiko Mecheri Loukhoum Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste