Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Ambre Gris Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Ambre Gris Perris Monte Carlo dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Ambre Gris marki Perris Monte Carlo to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambre Gris został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi dzięgiel; nutami serca są róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, ambra, kumaryna, wanilia, labdanum i piżmo.

Dzięgiel

Róża Geranium

Drzewo sandałowe Cedr Ambra Kumaryna Wanilia Labdanum Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre Gris by Perris Monte Carlo.

Ambre Gris Recenzje Perfum

Mydlana ambra przysypana sporą ilością pudru, w bazie dużo białego piżma. Ładny zapach, ma w sobie bardzo przyjemną, ciepłą kremowość, którą bardzo lubię, ale niestety bardzo szybko gaśnie na skórze. Trwałość i intensywność mizerna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perris Monte Carlo Ambre Gris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perris Monte Carlo Ambre Gris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre Gris marki Perris Monte Carlo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre Gris marki Perris Monte Carlo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Panouge Isabey L'ambre de Carthage Bond No 9 New York Oud Penhaligon`s Artemisia Perris Monte Carlo Bois d‘Oud M. Micallef Ylang in Gold Amouage Amouage Epic Woman Chopard Madness Profumum Roma Battito d`Ali Yves Rocher Neonatura Cocoon Montale Chocolate Greedy Parfum d`Empire Ambre Russe Nasomatto Black Afgano Serge Lutens El Attarine Serge Lutens Chypre Rouge Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Loree Rodkin Gothic I M. Micallef Aoud Gourmet L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Frapin 1697 Chanel Bois des Iles