Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Caribbean Vanilla Mango Perlier dla kobiet i mężczyzn

Caribbean Vanilla Mango Perlier dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

tropikalny

Caribbean Vanilla Mango marki Perlier to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i mango.

Wanilia Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caribbean Vanilla Mango by Perlier.

Caribbean Vanilla Mango Recenzje Perfum

Caribbean Vanilla Mango by Perlier 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perlier Caribbean Vanilla Mango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perlier Caribbean Vanilla Mango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caribbean Vanilla Mango marki Perlier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caribbean Vanilla Mango marki Perlier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Chi Miss Chi Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Lulu Castagnette Lulu Rose Anya`s Garden Star Flower Linari Angelo di Fiume Boadicea the Victorious Invigorating L`Occitane en Provence Rose Confite Coty Ici Stacked Style Como Crema Nicolai Parfumeur Createur Balkis Strange Invisible Perfumes Vacances