Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Caribbean Original Vanilla Perlier dla kobiet i mężczyzn

Caribbean Original Vanilla Perlier dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Caribbean Original Vanilla marki Perlier to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia.

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caribbean Original Vanilla by Perlier.

Caribbean Original Vanilla Recenzje Perfum

Caribbean Original Vanilla by Perlier 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perlier Caribbean Original Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perlier Caribbean Original Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caribbean Original Vanilla marki Perlier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caribbean Original Vanilla marki Perlier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Elizabeth Arden Provocative Interlude Serge Lutens Un Bois Vanille Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Innocent Summer Flash Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Montale Chocolate Greedy Helmut Lang Eau de Parfum Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Ava Luxe Loves True Bluish Light Jessica Simpson Creamy Dessert Lush American Cream