Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Samba for Men Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba for Men Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba for Men marki Perfumer`s Workshop to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Samba for Men został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są frezja i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo i cedr.

Lawenda Bergamotka

Frezja Ylang-ylang

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba for Men by Perfumer`s Workshop.

Samba for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba for Men marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba for Men marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Maurer & Wirtz Tabac Sport Perry Ellis Portfolio Green for Men Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Penhaligon`s Lavandula Alain Delon Alain Delon Pour Homme Profumi del Forte Tirrenico Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Julian Rouas Swing Exstasy Night Sage Machado Sage CB I Hate Perfume Lavender Tea Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville