Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Samba for Men Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba for Men Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba for Men marki Perfumer`s Workshop to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Samba for Men został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są frezja i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo i cedr.

Lawenda Bergamotka

Frezja Ylang-ylang

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba for Men by Perfumer`s Workshop.

Samba for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba for Men marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba for Men marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
David & Victoria Beckham Instinct After Dark Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Cattier Tonissima Diptyque L'eau des Hesperides Odori Tabacco Emilio Pucci Sole 149 Elizabeth Arden Green Tea Exotic Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery CB I Hate Perfume Lavender Tea Azzaro Azzaro Aqua Verde SSC Napoli Marek SSC Napoli Melvita Floral Water Lemon Balm