Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Samba Rock & Roll Woman Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Rock & Roll Woman Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Rock & Roll Woman marki Perfumer`s Workshop to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Samba Rock & Roll Woman został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czerwony pieprz i liść figi; nutami serca są czarna orchidea i plumeria;

Czerwony pieprz Liść figi

Czarna orchidea Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba Rock & Roll Woman by Perfumer`s Workshop.

Samba Rock & Roll Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba Rock & Roll Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba Rock & Roll Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba Rock & Roll Woman marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba Rock & Roll Woman marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
La Bouquetiere Delice Infini Lancaster Lancaster Eau de Concentree Sisley Soir de Lune Montale Aoud Shiny Escada Escada 2005 Marc de la Morandiere Bleu de Chine Saffron James 'Ume Balenciaga Talisman Clinique Clinique Happy Heart Van Cleef & Arpels Oriens Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Lancetti Lancetti Femme