Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Samba Rock & Roll Woman Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Rock & Roll Woman Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Rock & Roll Woman marki Perfumer`s Workshop to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Samba Rock & Roll Woman został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czerwony pieprz i liść figi; nutami serca są czarna orchidea i plumeria;

Czerwony pieprz Liść figi

Czarna orchidea Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba Rock & Roll Woman by Perfumer`s Workshop.

Samba Rock & Roll Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba Rock & Roll Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba Rock & Roll Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba Rock & Roll Woman marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba Rock & Roll Woman marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Sisley Soir de Lune Christian Lacroix Rouge Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Carven Ma Griffe Teo Cabanel Oha Caron N`Aimez Que Moi Soivohle Love Speaks Primeval Auguste Esprit de Chine Guess Guess Original Basile Basile Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense