Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Samba Red Man Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba Red Man Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba Red Man marki Perfumer`s Workshop to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Samba Red Man został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, drzewo sandałowe, paczula, lawenda, jabłko, szałwia, cedr, bergamotka i cytryna.

Imbir Drzewo sandałowe Paczula Lawenda Jabłko Szałwia Cedr Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba Red Man by Perfumer`s Workshop.

Samba Red Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba Red Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba Red Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba Red Man marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba Red Man marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Thierry Mugler A*Men Summer Flash Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Gin Tonic Gin Tonic Man Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Jaguar Jaguar Fresh Man Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Mexx Mexx Black for Him Donna Karan DKNY Love from New York for Men Joya Potion Burt`s Bees Natural Cologne LR Bruce Willis