Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba Nova Homme marki Perfumer`s Workshop to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Samba Nova Homme został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są kolendra, lawenda, nuty zielone, neroli, nuty owocowe i bergamotka; nutami serca są szałwia muszkatołowa, jaśmin, konwalia i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Kolendra Lawenda Nuty zielone Neroli Nuty owocowe Bergamotka

Szałwia muszkatołowa Jaśmin Konwalia Geranium

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop.

Samba Nova Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba Nova Homme marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba Nova Homme marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Benetton Benetton White Night Man Kenzo Kenzo Homme Fresh Michael Jordan 23 Diptyque L'eau des Hesperides L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Aramis New West for Him Fred Hayman Touch With Love for Men Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Lostmarch Din-Dan Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Skeem Tea Leaf