Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba Nova Homme Perfumer`s Workshop dla mężczyzn

Samba Nova Homme marki Perfumer`s Workshop to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Samba Nova Homme został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są kolendra, lawenda, nuty zielone, neroli, nuty owocowe i bergamotka; nutami serca są szałwia muszkatołowa, jaśmin, konwalia i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Kolendra Lawenda Nuty zielone Neroli Nuty owocowe Bergamotka

Szałwia muszkatołowa Jaśmin Konwalia Geranium

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba Nova Homme by Perfumer`s Workshop.

Samba Nova Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba Nova Homme marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba Nova Homme marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Oriflame S8 Parfums DelRae Eau Illuminee David & Victoria Beckham Instinct After Dark Molinard Double Fracheur Pour Lui Penhaligon`s Douro Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Roger & Gallet L`Homme Donna Karan Essence Lavender Ann Taylor Chic Ortigia Sicilia Fico D'India