Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Samba Nova Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Nova Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Nova marki Perfumer`s Workshop to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Samba Nova został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, nuty zielone, nuty owocowe i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są tuberoza, irys, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, cywet i cedr.

Kwiat pomarańczy Nuty zielone Nuty owocowe Brazylijskie drzewo różane

Tuberoza Irys Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cywet Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba Nova by Perfumer`s Workshop.

Samba Nova Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba Nova, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba Nova, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba Nova marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba Nova marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Estée Lauder Knowing Givenchy Amarige D'Amour Gucci L'Arte di Gucci La Perla Blue Roberto Capucci Capucci de Capucci Keiko Mecheri Iris Pourpre Paris Hilton Tease Brut Parfums Prestige Babe Maison Francis Kurkdjian Elle 25 Revlon Intimate Jean Patou Cocktail