Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Samba Heat Women Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Heat Women Perfumer`s Workshop dla kobiet

Samba Heat Women marki Perfumer`s Workshop to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Samba Heat Women został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, drzewo sandałowe, ambra, jaśmin, piżmo, wanilia, heliotrop, róża i liść czarnej porzeczki.

Piwonia Drzewo sandałowe Ambra Jaśmin Piżmo Wanilia Heliotrop Róża Liść czarnej porzeczki

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samba Heat Women by Perfumer`s Workshop.

Samba Heat Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perfumer`s Workshop Samba Heat Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perfumer`s Workshop Samba Heat Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samba Heat Women marki Perfumer`s Workshop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samba Heat Women marki Perfumer`s Workshop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Annayake Tsukimi Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Bois 1920 Sushi Imperiale Pacifica Mexican Cocoa Opus Oils Dirty Sexy Wilde Tesori d`Oriente Te Verde Ayala Moriel Roses et Chocolat Demeter Fragrance Cinnamon Bark Mansfield Malafemmena Segreti di Lucca Boheme Rose en Bos Dark Heart Strange Invisible Perfumes Arunima