Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Zizonia Penhaligon`s dla kobiet

Zizonia Penhaligon`s dla kobiet

Zizonia marki Penhaligon`s to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Zizonia został wydany w 1930 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są kolendra, bergamotka, pomarańcza i kardamon; nutami serca są lawenda, geranium, gałka muszkatołowa, imbir, pieprz i kmin; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Kolendra Bergamotka Pomarańcza Kardamon

Lawenda Geranium Gałka muszkatołowa Imbir Pieprz Kmin

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zizonia by Penhaligon`s.

Diabolique

Zizonia Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Zizonia to przede wszystkim przyprawy i jeszcze raz przyprawy: wyczuwam i kolendrę, i gałkę muszkatołową, i imbir, i pieprz. To wszystko jest zanurzone w lawendowej wodzie koloñskiej. Zapach specyficzny, niesamowite, że stworzony tyle lat temu.

monika690
monika690

Orientalny? Nie, raczej przyprawowo- drzewny, tak zdecydowanie przyprawowo- drzewny. Po aplikacji przyprawy: kadramon, kolendra, imbir, są mocno wyczuwalne, do przypraw dochodzi kolońska lawenda i nuty drzewne. Zapach za szybko się uspokaja, wygasza,wolę go w początkowej ostrej fazie. Być może w cieplejsze pory roku będzie intensywniejszy i bardziej złożony. Polecam miłośnikom i miłośniczkom tej kategorii zapachowej, choćby nawet do przetestowania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Zizonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Zizonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zizonia marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zizonia marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Yves Saint Laurent Elle Serge Lutens Un Bois Vanille Joop! Joop! Femme Yves Saint Laurent M7 Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Penhaligon`s Halfeti Serge Lutens Cedre Karl Lagerfeld Karleidoscope Balenciaga Balenciaga Paris Amouage Interlude Man Christian Dior Dune Montale Red Vetyver Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Penhaligon`s Peoneve Zara Nude Bouquet Chanel Coco Noir Extrait Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Atelier Cologne Trefle Pur