Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Violetta Penhaligon`s dla kobiet

Violetta Penhaligon`s dla kobiet

Violetta Penhaligon`s dla kobiet Zdjęcia Violetta Penhaligon`s dla kobiet Zdjęcia

Violetta marki Penhaligon`s to kwiatowe perfumy dla kobiet. Violetta został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są geranium i cytrusy; nutą serca jest fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Geranium Cytrusy

Fiołek

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violetta by Penhaligon`s.

Violetta Recenzje Perfum

conneryfan
conneryfan

Próbując przebić Violetta Di Parma szukam fiołków w butelce. Nadal nic ich nie przebija.Ten jest bardzo ładny lecz połowa zapachu to palone drewno:)Dla mężczyzn w sam raz^_^

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Przepiękny fiołek w tylu odsłonach zebranych razem w 1 flakoniku. Jest fiołek rześki zielony za sprawą nut głowy, jest fiołek pudrowy, później niesamowicie kremowo-mydlano-pudrowy. Zdumiewająca jest ta nuta kosmetyczna - mydlana, nie zawsze to jest strzał w dziesiątkę, tu jest. Mydlaność jest tak błoga, spójna, eteryczna, nie ma ostrości, chemiczności.
Fiołek w pełnym rozkwicie, ale to jeszcze nadal nie jest 100% ideał, ale propozycja ciekawa i dużo bardziej oryginalna niż często pudrowe odsłony tego kwiatka. W Penhaligon`s jakoś czuć, że uchwycono jest delikatność i kruchość pomimo ogromnej mocy i trwałości zapachu.

WeroMac
WeroMac

Długo już szukam idealnego fiołeczka zamkniętego we flakonie. To jednak jeszcze nie to :( Byłam taka szczęśliwa, bo większość opinii jest zachęcająca jednak spotkałam się z kilkoma, które wspominają o "fiołkach palonych w ognisku" - już wiem o co chodzi, jak dla mnie pierwsze ok. 2-3 godzin to istna męczarnia, czułam jakby spalony plastik. Całe serce perfum ujawnia się właśnie po tym czasie... naprawdę jest fiołek, jeden z mniej laboratoryjnych. Zapach dłuuuuugo się utrzymuje jednak nie dla mnie.

blueberry
blueberry

Violetta to fiołek i świeży, i pudrowy, i słodki, ale przede wszystkim ULTRAMOCNY!
Aplikacja tych perfum wywołuje u mnie coś na kształt upojenia - tak intensywna kwiatowa bomba dosłownie na chwilę obezwładnia mnie swoją mocą. Do tej pory myślałam, że mega-kwiatowe perfumy to zapachy w stylu Carolina Herrera, Amarige czy Poeme. Owszem, one są wyraziste, trwałe i ogoniaste, ale to Penhaligon's oferuje kwiaty na sterydach, jakby skoncentrowany wyciąg z danego, tytułowego kwiatu, ze wszystkimi jego niuansami, także tymi dotykowymi i wizualnymi. Mała chmura Violetty to narkotyczna dawka, która z pewnością pobudzi zakochane w fiołkach do szaleństwa, a może właśnie będzie sprawdzianem owej miłości? Ja czuję, że egzamin oblałam - z fiołkiem łączy mnie zaledwie przyjaźń.
Z początku wyczuwam świeżość oraz wilgoć liści, wkrótce dochodzi też pudrowość, gładkość i jedwabista miękkość słodkich, fioletowo-niebieskich fiołkowych płatków. Na mojej skórze słodycz ta potęguje się z każdą chwilą, nie tracąc wcale tej wilgotnej otoczki.
Warto przynajmniej przetestować - Penhaligon's to inne, bo trójwymiarowe, podejście do kwiatów.

vertigo
vertigo

A to inna strona lekko pudrowego fiołka...
Nocna / mroczna. Drzewna, żywiczna, dymna.
Cały fiołek: kwiat, mokre zielone liście i korzonki w wilgotnej ziemi.

Polecam miłośnikom tego niepozornego wydawałoby się kwiatka - o wielu twarzach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Violetta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Violetta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violetta marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violetta marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Le Baiser Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Annayake Miyako Cerruti Image Woman L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Gucci Gucci Eau de Parfum Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Burberry My Burberry Christian Dior Dune Thierry Mugler Alien Essence Absolue Coty Emeraude Penhaligon`s Cornubia Guerlain Mitsouko Eau de Parfum Juliette Has A Gun Mad Madame Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Annick Goutal Songes Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Ginestet Botrytis L`Artisan Parfumeur Dzing! L`Erbolario Dolcelisir