Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Victorian Posy Penhaligon`s dla kobiet

Victorian Posy Penhaligon`s dla kobiet

Victorian Posy Penhaligon`s dla kobiet Zdjęcia

Victorian Posy marki Penhaligon`s to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Victorian Posy został wydany w 1979 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, pomarańcza, hiacynt, galbanum i rumianek; nutami serca są fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i wetyweria.

Cytryna Amalfi Pomarańcza Hiacynt Galbanum Rumianek

Fiołek Jaśmin Róża

Ambra Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Victorian Posy by Penhaligon`s.

Victorian Posy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Victorian Posy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Victorian Posy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Victorian Posy marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Victorian Posy marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Balenciaga Le Dix Perfume Salvatore Ferragamo F for Fascinating Tom Ford Black Violet Yves Rocher En Avril Un Soir CoSTUME NATIONAL Scent Intense Clarins Sunshine Fragrance Ralph Lauren Romance Always Yours Ellie Perfume Ellie Weil Secret De Venus Daisy Fuentes Dianoche Day Detaille 1905 Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong