Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Quercus Penhaligon`s dla kobiet i mężczyzn

Quercus Penhaligon`s dla kobiet i mężczyzn

Quercus Penhaligon`s dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Quercus marki Penhaligon`s to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Quercus został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są cytryna amalfi, lima, mandarynka i bergamotka; nutami serca są jaśmin, konwalia i kardamon; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, galbanum, piżmo i ambra.

Cytryna Amalfi Lima Mandarynka Bergamotka

Jaśmin Konwalia Kardamon

mech dębowy Drzewo sandałowe Galbanum Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quercus by Penhaligon`s.

Essence of United Colors of Benetton Man
Chrome
1872 for Women

Quercus Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Co dzieli Quercus i Chrome? Jakościowa przepaść.
Po pierwszym teście Quercus, do głowy przyszły mi dwie kompozycje: Chrome i Essence of United Colors of Benetton Man. Musiałem porównać ręka w rękę, na szczęście miałem odpowiednie próbki na stanie. Jeśli chodzi o klimat - ten sam. Jeśli chodzi o kompozycje - różnic jest więcej, począwszy od jakości, skończywszy na bardziej wysublimowanych i dopieszczonych akordach. Powiem to głośno: Quercus, to wypicowany i bardziej naturalny Chrome/One. Z czterech zapachów, które tu wymieniłem, bezapelacyjnie wygrywa Quercus, jednak... nie używałbym go. To nie moje klimaty, całość oklepana jak karoseria Golfa III z 1992 roku. Co ja mogę napisać o kompozycji? Nie cierpię się powtarzać, a tu naprawdę nie ma zbyt wiele do powiedzenia - Chrome po bardzo udanym liftingu. Różnica jest kolosalna - porównajcie deski rozdzielcze dwóch samochodów: jedna jest wykończona najwyższej jakości drewnem mahoniowym (Quercus), druga, to plastikowa imitacja(Chrome).

Cztery godziny trwałości, przy umiarkowanej projekcji - jeśli chodzi o parametry, to Chrome wyraźnie wygrywa.
Byłbym zapomniał. Szypr? Hehe… Fragrantiko, Ty to potrafisz poprawić człowiekowi humor…

Seth
Seth

Zgodnie z portfolio producenta to nie typowo męski a uniseksualny, transparentny i świeży zapach w wyraźnie angielskim stylu. Klasycznie ewoluuje na mojej skórze poczynając od nieco metalicznych chłodnych nut, poprzez owoce i kwiaty - nadające mu nieco mydlanego charakteru - do cieplejszego akordu przypraw i wyraźnie zaakcentowanego, ładnego sandałowca w bazie. Zbyt kwiatowy i mdły, aby uznać go za męski i zbyt dwuznaczny, aby uznać go za kobiecy. Częsta przypadłość większości uniseksualnych kompozycji - gdy chce się zrobić produkt dla wszystkich, tak naprawdę robi się produkt dla nikogo. Pozazdrościć można producentowi pomysłu na nazwę, niby banalna, ale – Quercus! – jak to brzmi. Technicznie udana kompozycja, której nie można nic zarzucić pod względem odpowiedniej do charakteru ekspozycji i nader zadziwiającej trwałości. Przypisany marce apteczny flakon, tym razem bez fikuśnej wstążeczki, ani nawet nobliwej muszki. Jeżeli musiałbym polecać, to jedynie na nieformalne dzienne okazje, wiosną i latem. W skali (1-6): za kompozycję - 3; oryginalność - 4; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 3,75.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Quercus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Quercus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quercus marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quercus marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Christian Dior Dioressence Jacomo Paradox for Men Oriflame Amethyst Fatale Decleor L`original Ormonde Jayne Ormonde Man Comme des Garcons H&M Ayala Moriel Rainforest JoAnne Bassett Rich Leather Auguste Esprit de Chypre Gianfranco Ferre GFF Donna Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria Francesco Smalto Molto Smalto