Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Lily of the Valley Penhaligon`s dla kobiet

Lily of the Valley Penhaligon`s dla kobiet

Lily of the Valley Penhaligon`s dla kobiet Zdjęcia

Lily of the Valley marki Penhaligon`s to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Lily of the Valley został wydany w 1976 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Pickthall. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i geranium; nutami serca są konwalia, róża, ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i mech dębowy.

Bergamotka Cytryna Amalfi Geranium

Konwalia Róża Ylang-ylang Jaśmin

Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily of the Valley by Penhaligon`s.

Lily of the Valley Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Ostatnie naturalne konwalie w perfumach to były chyba jeszcze w czasach, w których dinozaury po ziemi biegały, a teraz to już tylko wspomnień czar i nie ma ani dinozaurów, ani "prawdziwych" konwalii. Są za to "różne inne" konwalie, a większości z nich można by bardzo wiele zarzucić - w tym bliskie pokrewieństwo z proszkowo-detergentowymi zapachami. Ale nawet jakby się mocno postarać, to do konwalii od Penhaligon`s trudno było by się przyczepić. Nie da się. Tak po ludzku się nie da.

Perfumy wywołują zapachowe wrażenie przebywania obok sporego dywanu kwitnących kwiatów. Dosłownie. Nie wąchania kwiatów w wazoniku - stania w miejscu, gdzie rosną! Konwalie pojawiają się już w otwarciu, ale umiejętnie podbite geranium z kropelką cytryny. NIE geranium wprost, NIE cytryny wprost, tylko czegoś świeżo-zielonego, czegoś, co na myśl przywodzi las, liście i chłód. Zgadza się: konwalie preferują miejsca zacienione, zimniejsze, gdzie ziemia nie bywa za sucha. Nie ma róży, nie ma jaśminu, ale po chwili pojawia się ylang wnosząc jakąś bliżej nieokreśloną leniwą sielskość. Z bazy daje się wyczuć mech dębowy, ale nie taki, jak w szyprach-killerach tylko taki dający pozór lasu. Zatem wszystko się zgadza i nasz quasi kobierzec konwalii stoi w lesie jako malowany! Zero plastiku, zero płynów do mycia podłóg, zero odświeżaczy. Po prostu konwalie jak prawdziwe - perfumiarska paleontologia jak nic.

Cud ten niebywały ma tylko jeden minus: okołogodzinną trwałość.

Lily of the Valley by Penhaligon`s 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Penhaligon's Artemisia Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Penhaligon's Artemisia Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
FragranceNet.com
72.99 USD
Penhaligon's Lily Of The Valley by Penhaligon's EDT Spray 3.4 oz Tester for Women
Eau De Parfum 1.7oz
76.50 USD
Penhaligon's Lavandula Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Penhaligon's Lavandula Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
FragranceX.com
86.99 USD
Lily Of The Valley penhaligon's Perfume by Penhaligon's, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
93.00 USD
Eau De Parfum 3.4oz
106.00 USD
Penhaligon's Lavandula Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Penhaligon's Lavandula Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Lily of the Valley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Lily of the Valley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily of the Valley marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily of the Valley marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Dior Chris 1947 Loewe Quizas, Quizas, Quizas Tartine et Chocolat Ptisenbon Annick Goutal Des Lys Marilyn Miglin Pheromone Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Demeter Fragrance Always Happy TerraNova Sakura and Green Tea IKKS Ikks Woman Schiaparelli Shocking You Jean Patou Vacances Mansfield Piazzetta di Portofino