Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Gardenia Penhaligon`s dla kobiet

Gardenia Penhaligon`s dla kobiet

tuberozowy
Gardenia Penhaligon`s dla kobiet Zdjęcia

Gardenia marki Penhaligon`s to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gardenia został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są fiołek, rabarbar, bergamotka, hiacynt, magnolia i nuty zielone; nutami serca są gardenia, róża, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, tuberoza, jaśmin, goździk (przyprawa), cynamon i konwalia; nutami bazy są benzoes, drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Fiołek Rabarbar Bergamotka Hiacynt Magnolia Nuty zielone

Gardenia Róża Ylang-ylang Kwiat pomarańczy Tuberoza Jaśmin Goździk (przyprawa) Cynamon Konwalia

Benzoes Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by Penhaligon`s.

Gardenia Recenzje Perfum

gabkap
gabkap

Świetliste, przestrzenne, symfonia białych kwiatów z gardenią, jako solistką. Choć nie przepadam za "kwieciuchami", to ta Gardenia mnie urzekła. Zapach bardzo kobiecy, wiosenny, dosyć linearny, elegancki, ale i odurzający, przy tym zadziwiająco (jak na tego typu perfumy) trwały: na mojej skórze dawały radę od rana do popołudnia, i nawet, szczerze mówiąc potem byłam już nim troszeczkę zmęczona i "podduszona". Dodam, że taka trwałość nie jest regułą, bo z mojej koleżanki wyparowały po pół godzinie...
EDIT: całodzienny test wykazał, że te perfumy są na mojej skórze prawdziwym killerem!

Karkki
Karkki

Bardzo elegancka, świetlista a jednocześnie subtelna, praktycznie czysta gardenia. Przez 3 godziny układała się wręcz linearnie. Po czym dołączyło piżmo i gardenia zrobiła się mydełkowata, ale nadal była bardzo ładna. Po godzinie dołączyły inne kwiaty, których nie byłam w stanie rozpoznać, ale rezultatem był przyjemny zapach dobrego mydła toaletowego. Niestety na koniec dołączyła magnolia, która na mnie daje efekt popielniczki. I końcówka to już było mydło w popielniczce.
Cała zabawa trwała 5 godzin.

Gardenia by Penhaligon`s 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia L`Occitane en Provence 4 Reines Montale Sunset Flowers Molinard 160 Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger Mariah Carey M Ultra Pink Boadicea the Victorious Noble M. Micallef Ananda Skeem Vintage Peony Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) Kenzo L`Eau de Kenzo Amour