Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Douro Penhaligon`s dla mężczyzn

Douro Penhaligon`s dla mężczyzn

Douro Penhaligon`s dla mężczyzn Zdjęcia

Douro marki Penhaligon`s to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Douro został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michael Pickthall. Nutami głowy są lima, lawenda, mandarynka, bazylia, geranium i cytryna; nutami serca są neroli i konwalia; nutami bazy są labdanum, piżmo, mech dębowy i drzewo sandałowe.

Lima Lawenda Mandarynka Bazylia Geranium Cytryna

Neroli Konwalia

Labdanum Piżmo mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Douro by Penhaligon`s.

Douro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Douro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Douro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Douro marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Douro marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
La Perla Grigioperla Attitude s.Oliver Love Man 2008 Cattier Tonissima Aveda Chakra 6 Intuition Gap G7 Bold Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling O Boticario Thaty Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Ayala Moriel Lovender Azzaro Azzaro Aqua Verde Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Xerjoff Oroville