Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Clandestine Clara Penhaligon`s dla kobiet

Clandestine Clara Penhaligon`s dla kobiet

cynamonowy

Clandestine Clara marki Penhaligon`s to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Clandestine Clara został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbé. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, paczula i cynamon.

Ambra Paczula Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clandestine Clara by Penhaligon`s.

Clandestine Clara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Clandestine Clara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Clandestine Clara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clandestine Clara marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clandestine Clara marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Perceive Oriflame Precious Eau de Parfum Nautilus Nautilus Black Marlin Marks and Spencer Shanghai Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Molinard Habanita Penhaligon`s Artemisia Queen Latifah Queen by Queen Latifah Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Guerlain Tonka Imperiale Omnia Profumi Ambra Laura Mercier Ambre Passion Elixir