Marki » N-Q » « Grupy

Iniezione di Morfina Peccato Originale dla kobiet i mężczyzn

Iniezione di Morfina Peccato Originale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Iniezione di Morfina marki Peccato Originale to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Iniezione di Morfina został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Silvia Monti. Nutami głowy są irys i róża; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Irys Róża

Konwalia Jaśmin

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iniezione di Morfina by Peccato Originale.

Iniezione di Morfina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Peccato Originale Iniezione di Morfina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Peccato Originale Iniezione di Morfina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iniezione di Morfina marki Peccato Originale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iniezione di Morfina marki Peccato Originale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Puma Jamaica² Man Profumum Roma Confetto Worth Worth pour Homme Kenneth Cole Reaction T-Shirt Faconnable Face a Face pour Homme Breil Milano Complicity for Him Rocawear Rocawear X Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Smell Bent Mamma Cassis Demeter Fragrance Baby Powder David & Victoria Beckham David Beckham Instinct Ice NafNaf Fashion Instinct