Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Pavlova Payot dla kobiet

Pavlova Payot dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Pavlova marki Payot to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pavlova został wydany w 1977 roku. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, malina i grejpfrut; nutami serca są tuberoza, jaśmin, hiacynt, neroli, ylang-ylang i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, mech dębowy i wetyweria.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Malina Grejpfrut

Tuberoza Jaśmin Hiacynt Neroli Ylang-ylang Geranium

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pavlova by Payot.

Pavlova Recenzje Perfum

Pavlova by Payot 2.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Payot Pavlova, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Payot Pavlova, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pavlova marki Payot. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pavlova marki Payot reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau de Miel Estée Lauder Bali Dream Adidas Adidas Originals pour Femme The Body Shop Lotus Petal Creed Tubereuse Indiana E. Coudray Jacinthe Et Rose Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Carolina Herrera 212 Ice DSH Perfumes Wedding Bouquet Weil Fleur De Weil Dana Black Lace