Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Pistachio Ganache Payard dla kobiet

kakaowy
miodowy
mleczny

Pistachio Ganache marki Payard to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, meksykańska czekolada, biały miód i mleko.

Jaśmin Meksykańska czekolada Biały miód Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pistachio Ganache by Payard.

PG04 Musc Maori

Pistachio Ganache Recenzje Perfum

daigee
daigee

Jestem perfumeryjnym smakoszem czekolady (jak również fanką pistacjowej tabliczki od Lindta) więc skrzyżowanie się naszych ścieżek było tylko kwestią czasu. Ta czekolada jest naprawdę śliczna, wywołuje pozytywne skojarzenia, w odbiorze podoba się nawet osobom, które nie lubią słodyczy. Mleczna, transparentna, z delikatną, zieloną, orzechową nutką. Niestety - jak to eau de cologne - trwałość i projekcja zaprawdę marna. Z największym powodzeniem używałam jej w pracy za biurkiem. Jeden psik na kark i nadgarstek dla poprawy humoru, nabrania rezonu i pohamowania apetytu na słodycze ;) Zapach przemiły, ale znam multum innych czekoladowców, które w dziennym noszeniu spisują się o wiele lepiej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Payard Pistachio Ganache, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Payard Pistachio Ganache, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pistachio Ganache marki Payard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pistachio Ganache marki Payard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Serge Lutens Un Bois Vanille L`Erbolario Vaniglia Demeter Fragrance Sugar Cookie Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Voluspa Jasmine Brown Sugar Yves Rocher Vanille Honore des Pres Vamp à NY Playboy Play It Sexy Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache