Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Lychee Mousse Payard dla kobiet

Lychee Mousse Payard dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

tropikalny

Lychee Mousse marki Payard to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, biała czekolada, malina i liczi.

Róża Biała czekolada Malina Liczi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lychee Mousse by Payard.

PG13 Brulure de Rose

Lychee Mousse Recenzje Perfum

Lychee Mousse by Payard 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Payard Lychee Mousse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Payard Lychee Mousse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lychee Mousse marki Payard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lychee Mousse marki Payard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Pussy Deluxe Pussy Deluxe Kylie Minogue Showtime EDT Luciano Soprani Flirt Issimo Mojo Be Candy Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Corine de Farme Witch Corn Laurence Dumont Figue Sauvage Gres Caline Night La Maison de la Vanille Vanahe Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Remy Latour Diamond Rain