Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sunshine Edition for Men Paul Smith dla mężczyzn

Sunshine Edition for Men Paul Smith dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

dymny

Sunshine Edition for Men marki Paul Smith to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Sunshine Edition for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut, kolendra i pieprz; nutą serca jest gałka muszkatołowa; nutami bazy są olibanum, mech dębowy i cedr.

Grejpfrut Kolendra Pieprz

Gałka muszkatołowa

Olibanum mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunshine Edition for Men by Paul Smith.

Sunshine Edition for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Sunshine Edition for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Sunshine Edition for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunshine Edition for Men marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunshine Edition for Men marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Kenzo Kenzo Homme Fresh Pal Zileri Concept No 18 Sean John Unforgivable Black Avon U by Ungaro for Him Aveda Chakra 1 Motivation Mark Buxton Black Angel Jardin de France Eau givree Profumum Roma Acqua Viva Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Kenzo Kenzo Homme  Boisee CnR Create Scorpio for Men