Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sunshine Edition for Men Paul Smith dla mężczyzn

Sunshine Edition for Men Paul Smith dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

dymny

Sunshine Edition for Men marki Paul Smith to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Sunshine Edition for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut, kolendra i pieprz; nutą serca jest gałka muszkatołowa; nutami bazy są olibanum, mech dębowy i cedr.

Grejpfrut Kolendra Pieprz

Gałka muszkatołowa

Olibanum Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunshine Edition for Men by Paul Smith.

Sunshine Edition for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Sunshine Edition for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Sunshine Edition for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunshine Edition for Men marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunshine Edition for Men marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Mugler A*Men Summer Flash Azzaro Silver Black Etat Libre d`Orange Antiheros Jo Malone Sweet Lime & Cedar Hugo Boss Boss In Motion Black Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Compagnia Delle Indie Patchouly Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Gucci Gucci by Gucci Sport Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Cuba Paris Cuba Grey Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis