Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rose Summer Edition Paul Smith dla kobiet

Rose Summer Edition Paul Smith dla kobiet

Rose Summer Edition marki Paul Smith to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Rose Summer Edition został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są cytryna amalfi, zielone jabłko i różowy pieprz; nutami serca są róża, magnolia i fiołek; nutami bazy są cedr virginia, ambra i piżmo.

Cytryna Amalfi Zielone Jabłko Różowy pieprz

Róża Magnolia Fiołek

Cedr Virginia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Summer Edition by Paul Smith.

Rose Summer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Rose Summer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Rose Summer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Summer Edition marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Summer Edition marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Al-Rehab Al Hanouf Jil Sander Style L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Oscar de la Renta Rosamor Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Benetton United Colors of Benetton Unisex Frederic Malle L'Eau d'Hiver Eau Jeune Eau Jeune Double Je Laura Mercier L'heure Magique Burberry The Beat EDT Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go