Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Paul Smith Women Paul Smith dla kobiet

Paul Smith Women Paul Smith dla kobiet

Paul Smith Women marki Paul Smith to kwiatowe perfumy dla kobiet. Paul Smith Women został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są klementynka, czarna porzeczka, różowy pieprz, liść gruszy, mandarynka i bergamotka; nutami serca są frezja, zielona herbata, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, wetyweria i cedr.

Klementynka Czarna porzeczka Różowy pieprz Liść gruszy Mandarynka Bergamotka

Frezja Zielona herbata Konwalia Róża Geranium

Fasolka tonka Paczula Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paul Smith Women by Paul Smith.

Bellissima Parfum Intense

Paul Smith Women Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

Używałam tego zapachu w zestawie ( ok. 2003-2004r) i także otrzymałam go w prezencie jak moja Poprzedniczka .Nie walczyłam z nim, nie musiałam, gdyż na mnie układał się ciepło z różą jako przewodnikiem. Gorzkie i odrobinę kwasnie akordy były na początku, tuż po aplikacji, a pózniej kwiatowy - róża z paczuli w tle, trały ok.7-8 godzin ( być moze taka trwałość to zasługa balsamu do ciała). Projekcja bardzo dobra. Mnie sie podobały a to chyba najważniejsze - jeszcze mi zostało kilka "psików" :)

Ewa Ewunia
Ewa Ewunia

Kobieta silną jest istotą i wyjątkową.Zawiera się w nas nieokreślona do końca różnorodność - ciągle jest coś do odkrycia i tak jest z perfumami Paula Smitha.Woman w jego wykonaniu to siła, szorstkość, pewność i zdecydowanie.Nie ma w nich delikatności frezji,subtelności gruszy,czy czystości konwalii, to zapach mocy, która jest w nas, kiedy jesteśmy zmuszone bronić się.To zapach walki.Kilka kropel wystarczy, by wróg miał się na baczności.Takie mam skojarzenia z tym zapachem.Nawet po wielu godzinach ma ostrza i mówię do siebie ..nie strasz już mnie.Wieczorem, po kąpieli jeszcze na skórze jest wspomnienie walki.Nuty zapachowe jak zawsze wymieszały się ze sobą , ledwo wychwycę cedr, może odrobina pieprzu i jakiś dziwny chłód.Zapach jest trudny , niejednoznaczny- dla mnie zdecydowanie "nienoszalny", ale charakteru nie można mu odmówić.Nie nazwę go koszmarkiem , ale póki co na wojnę się nie wybieram ,więc dołączy do kolekcji nietrafionych upominków.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Paul Smith Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Paul Smith Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paul Smith Women marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paul Smith Women marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Initial Victorio & Lucchino Abril Yves Rocher Neonatura Souffle Bath and Body Works Velvet Tuberose Creed Love in Black Jean Patou Amour Amour Prada Infusion de Fleur d'Oranger Essentially Me Classique Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin Costes Costes 2 Fragonard Mimosa Florascent Aqua Floralis Rose