Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 Paul Smith dla kobiet

Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 Paul Smith dla kobiet

Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 Paul Smith dla kobiet Zdjęcia

Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 marki Paul Smith to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są winogrona, czerwone jagody i brzoskwinia; nutami serca są piwonia, jaśmin i róża bułgarska; nutą bazy jest białe piżmo.

Winogrona Czerwone jagody Brzoskwinia

Piwonia Jaśmin Róża bułgarska

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 by Paul Smith.

Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paul Smith Sunshine Edition for Women 2014 marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette La Perla Io Iceberg Fluid Woman Jacadi Jacadi Pierre Balmain Eau d'Ivoire Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Ella Mikao Yujin Gold Washington Tremlett My Fair Lady Alberta Ferretti Femina Smell Bent St Tropez Dispenser Paris Hilton Passport Paris Jeanne Arthes Boum Mango