Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 Paul Smith dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

tropikalny
Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 Paul Smith dla mężczyzn Zdjęcia

Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 marki Paul Smith to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pieprz, grejpfrut i kolendra; nutami serca są gałka muszkatołowa, karambola i cedr; nutami bazy są mech i kadzidło.

Pieprz Grejpfrut Kolendra

Gałka muszkatołowa Karambola Cedr

Mech Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 by Paul Smith.

Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paul Smith Sunshine Edition for Men 2014 marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Laura Biagiotti Sotto Voce Viktor&Rolf Antidote Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Hermes Eau des Merveilles Constellation Bijan Bijan With a Twist for Men Barbara Bui Le Parfum Lulu Guinness Cast A Spell Lili Bermuda Cedar Soivohle Oudh Lacquer Smell Bent Incensed Jacques Bogart Silver Scent Mazzolari Lei