Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paul Smith Rose Summer Edition 2011 Paul Smith dla kobiet

Paul Smith Rose Summer Edition 2011 Paul Smith dla kobiet

Paul Smith Rose Summer Edition 2011 marki Paul Smith to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Paul Smith Rose Summer Edition 2011 został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, morela i jagoda; nutami serca są osmantus, róża i truskawka; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Morela Jagoda

Osmantus Róża Truskawka

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paul Smith Rose Summer Edition 2011 by Paul Smith.

Paul Smith Rose Summer Edition 2011 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paul Smith Rose Summer Edition 2011 marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paul Smith Rose Summer Edition 2011 marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sparkling Kenzo 7:15 AM in Bali Aubusson Histoire D`Amour 2 Guerlain Insolence Shimmering Edition Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Dorin Un Air de Paris (red) Alain Delon Lyra 2 Avon Pink Suede Yves Rocher Green Summer Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Rasasi Cherish Adolfo Dominguez U