Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Paul Smith London Women Paul Smith dla kobiet

Paul Smith London Women Paul Smith dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

lekko korzenny

Paul Smith London Women marki Paul Smith to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Paul Smith London Women został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są lima, bez, neroli i anyż; nutami serca są paczula i jaśmin; nutami bazy są nuty zielone, wanilia i heliotrop.

Lima Bez Neroli Anyż

Paczula Jaśmin

Nuty zielone Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paul Smith London Women by Paul Smith.

Potiche

Paul Smith London Women Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Wszyscy Ci, którzy kliknęli na Potiche, proszę o pozostawienie informacji, czy tam jest taki samo piżmo w bazie? Bazę Londona znam aż za dobrze i chciałabym jej do końca życia unikać:(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paul Smith Paul Smith London Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paul Smith Paul Smith London Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paul Smith London Women marki Paul Smith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paul Smith London Women marki Paul Smith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Guerlain Mahora Chanel Bois des Iles Hermes Hermessence Ambre Narguile Pierre Balmain Ambre Gris Ginestet Botrytis ScentStory 24 Gold Slava Zaitsev Maroussia Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka L`Artisan Parfumeur Jatamansi Calvin Klein Obsession Sheer L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Dita Von Teese Dita Von Teese CoSTUME NATIONAL Scent Intense Estée Lauder Sensuous Noir Diptyque Tam Dao John Galliano John Galliano Clinique Aromatics Elixir Gres Cabochard Kenzo Flower by Kenzo Oriental